یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اخبار, علمی  »   آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره بین المللی خوارزمی
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۹:۳۰

آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره بین المللی خوارزمی

آخرین مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی، پایان شهریور اعلام شد

آخرین مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی، پایان شهریور اعلام شد

دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی گفت: شرکت کنندگان باید طرح‌های خود را در گروه‌های تخصصی شامل “فناوری‌های شیمیایی”، “مکانیک”، “برق و کامپیوتر”، “هنر”، “معماری و شهرسازی”، “کشاورزی و منابع طبیعی”، “علوم پایه، عمران”، ” مهندسی صنایع و مدیریت فناوری”، “مواد، متالورژی و انرژی‌های نو”، “زیست فناوری و علوم پایه پزشکی”، “محیط زیست”، “فناوری‌نانو”، “هوافضا”، “مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات”، “مکاترونیک” و “صنایع دفاعی” به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

علی الیاسی افزود: طرح‌های ارسالی در پنج محور پژوهشی و فناوری “پژوهش‌های بنیادی”، “پژوهش‌های کاربردی”، “طرح‌های توسعه‌ای”، “ابتکار” و “نوآوری” داوری خواهند شد.

وی اظهارداشت: متقاضیان برای ثبت نام و ارائه مستندات طرح‌های خود می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره بین‌المللی خوارزمی به نشانی www.khwarizmi.ir (قسمت سامانه جامع جشنواره بین‌المللی خوارزمی) مراجعه کنند.

ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات، ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران و نوآوران و فناوران کشور و فراهم کردن بستر مناسب برای همکاری‌های علمی در سطح جهان را از اهداف این جشنواره بین المللی است.

مطالب مرتبط

0 Comments

No Comment.

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها