دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۹
»   اخبار, اخبار ایران, استان ها, اصفهان  »   صدور مجوز سه داروخانه گیاه پزشکی دیگر در استان اصفهان
۲۴ دی ۱۳۹۹ , ساعت ۱۷:۴۲

صدور مجوز سه داروخانه گیاه پزشکی دیگر در استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با صدور سه مجوز داروخانه گیاه زشکی دیگر در شهرستان های تیران و کرون، اصفهان و دهاقان، استان اصفهان در صدر جدول سازمان دهی داروخانه های گیاه پزشکی کشور قرار گرفت.

بر اساس قانون، فروشندگی های سموم دفع آفات گیاهی به داروخانه های گیاه پزشکی تغییر نام پیدا کرده اند و داروخانه های گیاه پزشکی اجازه دارند با نصب تابلوهای متحدالشکل با نشان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، نسبت به عرضه سموم و مواد ضدعفونی محصولات کشاورزی مورد نیاز کشاورزان و بهره برداران اقدام کنند.

این اقدام در راستای هویت بخشی به فعالیت های مهندسی بخش کشاورزی و جلوگیری از مداخله افراد فاقد صلاحیت در امور حرفه ای بخش کشاورزی در زمره مهمترین سیاست های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی می باشد.

اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی که پروانه اشتغال به کار مسوول فنی فروشندگی #سموم_کشاورزی را دریافت نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه سانکا به نشانی https://sanka.agrieng.org  نسبت به اخذ مجوز و تابلوی متحدالشکل مرکز خدمات کشاورزی و منابع طبیعی غیردولتی با عنوان “داروخانه گیاه پزشکی” اقدام نمایند.

مطالب مرتبط

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها