دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
»   اخبار, اخبار ایران, ایران  »   راه اندازی سامانه جدید مانیتورینگ آفت کشها
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ , ساعت ۱۰:۴۸

راه اندازی سامانه جدید مانیتورینگ آفت کشها

مدیر کل دفتر آفت کش های شیمیایی و غیرشیمیایی سازمان حفظ نباتات کشور، از راه اندازی سامانه جدید مانیتورینگ آفت کش ها خبر داد.

سعیده نوربخش گفت: در راستای تامین هدفمند و توزیع آفت کشها بر اساس نیاز مناطق مختلف و در زمان مناسب، اقدام به راه اندازی سامانه جدید مانیتورینگ آفت کش ها شده است.

وی افزود: به منظور اطلاع و آموزش کارشناسان حفظ نباتات و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان ها، در جلسه ای مراحل مختلف کار در سامانه جدید از جمله نحوه احراز هویت فروشـگاه های مجاز و نحوه درج اطلاعات و عرضه به بهره بردار نهایی و نیاز سنجی ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه همچنین بر الزامات قانونی تاکید شد و لزوم تسـریع در انجام فعالیت ها در سامانه و اطلاع رسانی و فراخوان به فروشگاه های مستقر در استان ها توسط سازمان نظام مهندسی استان ها یادآوری گردید.

وی تاکید کرد: با توجه به فراهم شـدن بستر ورود اطلاعات در سامانه مانیتورینگ انتظار می رود تا با همت همکاران مسـتقر در اسـتان ها، نظام مهندسـی، بخش خصوصـی و فروشگاه ها (داروخانه های گیاهپزشکی) اطلاعات کامل در این سامانه وارد شود و بتوان نحوه توزیع آفت کش ها را رصد نمود و از استفاده بی رویه و سایر موارد مرتبط بر توزیع آفت کش ها جلوگیری نمود.

مطالب مرتبط

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان‌شرقی از راه‌اندازی ۷۰ مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی در استان خبر داد و گفت: ۵۰۰ داروخانه گیاه پزشکی در آذربایجان‌شرقی فعال است....
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان با صدور سه مجوز داروخانه گیاه پزشکی دیگر در شهرستان های تیران و کرون، اصفهان و دهاقان، استان اصفهان در ...
No Thoughts on راه اندازی سامانه جدید مانیتورینگ آفت کشها

Leave A Comment

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها