یکشنبه, ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
»   اخبار, داخلی, همایش ها و کنفرانس ها  »   آغاز پذیرش مقاله برای دومين همایش نماتدشناسی ايران
16 آبان 1402 , ساعت 17:16

آغاز پذیرش مقاله برای دومین همایش نماتدشناسی ایران

به همت انجمن نماتدشناسی ایران و به میزبانی دانشکده دانشگاه تربیت مدرس، دومین همایش نماتدشناسی ایران در بهمن ماه سال جاری (1402) برگزار می گردد.

به همت انجمن نماتدشناسی ایران و به میزبانی دانشکده کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس، دومین همایش نماتدشناسی ایران در بهمن ماه سال جاری (۱۴۰۲) برگزار می گردد.

دومین همایش نماتدشناسی ایران که در تاریخ ۱۱ بهمن ماه برگزار خواهد گردید، پذیرای مقالات علمی محققین در زمینه‌های مختلف علم نماتدشناسی اعم از شناسایی، پراکنش، تنوع ژنتیکی، خسارت، زیست‌شناسی، ساز و کار بیماریزایی، همه‌ گیری شناسی، مقاومت، اثر متقابل با سایر عوامل بیماریزا و مدیریت نماتدها است.

برگزاری همایش بصورت حضوری بوده ولی امکان شرکت در همایش و نشست ها بصورت مجازی هم برای علاقمندان فراهم خواهد بود.

مهلت ارسال مقالات که از ۱۵ آبان ماه شروع شده تا ۳۰ آذرماه اعلام شده است و نتایج داوری مقالات تا ۲۰ دی ماه اعلام خواهد گردید.

پژوهشگران و علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات خود می توانند به وبسایت همایش به نشانی اینترنتی https://inems2.modares.ac.ir مراجعه نمایند.

.

مطالب مرتبط

در طول چند دهه ای که از عمر برگزاری همایش ها و کنگره های تخصصی علمی و انتشار مجلات علمی-پژوهشی در رشته های علمی مختلف در ایران می گذرد همواره در عنوان انگلیسی ...
انجمن نماتدشناسی ایران همزمان با افتتاح وب سایتی برای نشریه علمی پژوهشی نماتدشناسی ایران، برای اولین شماره این نشریه فراخوانی به شرح زیر صادر کرد: به استحضار اساتید، پژوهشگران، دانشجویان ...
No Thoughts on آغاز پذیرش مقاله برای دومین همایش نماتدشناسی ایران

Leave A Comment

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها

  • <div id="div_eRasanehTrustseal_82516"></div>
    <script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>
    <script>eRasaneh_Trustseal(82516, true);</script>