تمدید مهلت ارسال مقاله به بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران
تمدید مهلت ارسال مقاله به بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران
مهلت ارسال چکیده مقالات به بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران تا 15 تیرماه تمدید شد. همچنین طبق اعلام برگزارکنندکان کنگره برای ثبت نام و شرکت در کنگره ارسال مقاله الزامی نیست.

مهلت ارسال چکیده مقالات به بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.

در اطلاعیه ای که در وبسایت کنگره منتشر شده آمده است:

“به اطلاع علاقمندان شرکت در بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران می رساند، با توجه به استقبال گسترده و درخواست های متعدد اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرامی، مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۳ تمدید گردید. ثبت نام کنندگان گرامی که تاکنون موفق به ارسال چکیده مقاله خود نگردیده اند، می توانند تا تاریخ ذکر شده از طریق سامانه کنگره اقدام نمایند. لطفا ارسال چکیده مقاله خود را به روزهای آخر موکول نفرمایید.”

همچنین طبق اعلام برگزارکنندکان کنگره برای ثبت نام و شرکت در کنگره ارسال مقاله الزامی نیست:

“به اطلاع علاقمندان شرکت در بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران می رساند، حضور در کنگره منوط به ارسال چکیده مقاله نمی باشد. علاقه مندان می توانند بدون ارسال چکیده مقاله در کنگره ثبت نام نموده و‌ از برنامه های متنوع این گردهمایی بزرگ گیاهپزشکی استفاده نمایند.”

گفتنی است مهلت قبلی ارسال مقالات تا ۳۱ خرداد ماه تعیین شده بود.

بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران از ۱۷ تا ۲۰ شهریور به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزار خواهد گردید.

وبسایت کنگره: https://25ippc.areeo.ac.ir/

نشانی محل برگزاری: تهران، بزرگراه آزادگان، احمدآباد مستوفی، خیابان انقلاب، خیابان شهید احسانی‌راد، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، تلفن: ۰۲۱۵۶۲۷۶۰۲۰

/

بیست و پنجمین کنگره گیاهپزشکی ایران