چهارشنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
»   اخبار, اخبار ایران, ایران  »   دیدار رئیس سازمان حفظ نباتات با کارشناسان و مسئولین قرنطینه سراسر کشور
۱۰ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۵۳

دیدار رئیس سازمان حفظ نباتات با کارشناسان و مسئولین قرنطینه سراسر کشور

به گزارش خبر گیاه پزشکی ایران (ippn.ir) و به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات کشور، رئیس این سازمان صبح امروز در جلسه ای که با حضور مسئولین قرنطینه سراسر کشور و به منظوربررسی وضعیت و تشریح مشکلات مراکز قرنطینه کشور در محل سازمان حفظ نباتات تشکیل شد شرکت کرد. دراین جلسه ابتدا شرکت کنندگان با ارائه گزارشی از وضعیت پستهای قرنطینه محل خدمت خود به بیان مشکلات و در خواست های خود پرداختند که موارد مطرح شده توسط رئیس سازمان و معاونین توسعه مدیریت و منابع و قرنطینه ارائه راهکار شد و برخی موارد نیز جهت پیگیری به معاونت های مربوطه ارجاع گردید.

درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات در این جلسه طی سخنانی ضمن تشکر از حضور همکاران زحمتکش پستهای قرنطینه در سراسر کشور در این جلسه گفت: از آنجا که حراست و نگهبانی از مرزهای سبز کشور عزیزمان به عهده همکاران قرنطینه است و بخش عمده ای از تامین امنیت غذایی در کشور به عهده شماست و این وظیفه بسیار سنگین و مهم است، لکن باید تمهیدات لازم و ابزار کار و اعتبارات مورد نیاز در نیل به این اهداف نیز در اختیار شما قرار گیرد که متاسفانه تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته، لذا اقدامات بسیار خوبی در سازمان حفظ نباتات در حال انجام است که با انجام آنها نتایج این تغییر رویکرد با برنامه ریزی های کوتاه مدت و میان مدت در سال ۱۳۹۸ نمود خواهد داشت.
دکتر درگاهی با اشاره به اینکه منابع اعتباری و امکانات مناسبی همه ساله از سوی سازمان حفظ نباتات به استانها تخصیص داده می شود و متاسفانه کمتر در راستای اهداف سازمان مورد استفاده قرار می گیرد خاطر نشان کرد تمام مدیران ستاد سازمان و مدیران استانی وظیفه دارند با انجام پی گیری و سر کشی های لازم شرایطی فراهم گردد تا منابع و اعتبارات تخصیص داده شده برای موضوعات حفظ نباتات، دقیقا در همان محل و موضوع هزینه و بکارگیری شود.
در پایان این نشست، دکتر درگاهی با اهداء لوح تقدیر از تعدادی از همکاران زحمتکش شاغل در پستهای قرنطینه کشور قدر دانی نمود

برچسب های گیاهپزشکی ایران

رئیس انجمن جنگلبانی کشور، بیماری شمشاد جنگل‌های شمال را مشکوک دانست و گفت: وقتی در مدت ۵ سال دو مشکل بزرگ بیماری و پس از آن آفت که نوعی پروانه است فقط برای ...
  محموله 25 تنی لوبیا چشم بلبلی قاچاق توسط واحد قرنطینه مدیریت حفظ نباتات استان یزد کشف و معدوم گردید. به گزارش گیاهپزشکی ایران (ippn.ir) و به نقل از روابط عمومی مدیریت حفظ نباتات استان یزد، به منظور ...
  • آخرین مطالب

  • برچسب ها