شنبه, ۰۴ آذر ۱۴۰۲
»   اخبار, اخبار ایران, ایران, دانلود, نرم افزار  »   سومین نسخه اپلیکیشن اندرویدی ترویجی مرکبات منتشر شد
15 تیر 1395 , ساعت 13:36

توسط پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری:

سومین نسخه اپلیکیشن اندرویدی ترویجی مرکبات منتشر شد

سومین نسخه اپلیکیشن اندرویدی ترویجی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری طراحی و در معرض استفاده عموم قرار گرفت.

به گزارش گیاهپزشکی ایران (ippn.ir) از روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه های نیمه گرمسیری، سومین نسخه اپلیکیشن اندرویدی موبایل برای استفاده عموم مردم به خصوص باغداران و بهره‌برداران مرکبات جهت دسترسی آسان به مطالب تحقیقاتی، نشریات و دستورالعمل‌های فنی و ترویجی مرکبات طراحی شد.

دکتر گل‌محمدی رییس پژوهشکده در گفتگویی در این باره اظهار داشتند: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و در راستای اهداف و فعالیت‌های ترویجی و برای ارتقاء دانش فنی باغداران مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری، ساخت و طراحی نرم‌افزار اندرویدی ترویجی مرکبات در دستور کار قرار گرفته و در همین راستا روابط عمومی پژوهشکده اقدام به انتشار آخرین دستورالعمل‌های فنی و ترویجی مرکبات از طریق طراحی و ساخت اپلیکیشن اندرویدی نموده است. از مزایای این نرم‌افزار اضافه شدن قسمت مقالات، حجم کم و استفاده آسان و دسترسی سریع به اطلاعات می‌باشد.

ایشان همچنین خاطر نشان کردند که به زودی اپلیکشن های کاربردی در ارتباط با سایر محصولات نیمه‌گرمسیری مانند زیتون، انار، انجیر و کیوی تهیه و در اختیار باغداران و کارشناسان قرار گیرد. لازم به ذکر است نسخه های قبلی مورد استقبال چشمگیر باغداران و کارشناسان و مروجین قرار گرفته است.

 

برای دانلود اپلیکیشن کلیک کنید: اپلیکیشن مرکبات

 

لینک کوتاه: http://goo.gl/at9Xnk

مطالب مرتبط

یک شرکت آلمانی اپلیکیشن جدیدی طراحی کرده که در عرض چند ثانیه می‌تواند بیماری گیاهان را مشخص کند. این اپیلیکیشن که پلنتیکس (Plantix) نام دارد، توسط شرکت پیت در آلمان ساخته شده و هدف اصلی آن، ...
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری، دکتر مرتضی گل‌محمدی رییس پژوهشکده مرکبات و میوه‌های نیمه‌گرمسیری در گفتگویی اظهار داشتند، در راستای اهداف و فعالیت‌های ترویجی و برای ارتقاء دانش فنی باغداران مرکبات ...
No Thoughts on سومین نسخه اپلیکیشن اندرویدی ترویجی مرکبات منتشر شد

Leave A Comment

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها

  • <div id="div_eRasanehTrustseal_82516"></div>
    <script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>
    <script>eRasaneh_Trustseal(82516, true);</script>