چهارشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
»   اخبار, اخبار ایران, استان ها, مازندران  »   مانور مقابله با آفات محصولات زراعی و باغی در سیمرغ برگزار شد
۱۲ آبان ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۱۸

با محوریت ردیابی و مبارزه با مگس میوه

مانور مقابله با آفات محصولات زراعی و باغی در سیمرغ برگزار شد

رئیس اداره جهاد کشاورزی سیمرغ گفت: مانور مقابله با آفات محصولات زراعی و باغی با محوریت ردیابی و مبارزه با مگس میوه از برنامه‌های اجرایی در راستای پدافند غیرعامل در سیمرغ است

رئیس اداره جهاد کشاورزی سیمرغ گفت: مانور مقابله با آفات محصولات زراعی و باغی با محوریت ردیابی و مبارزه با مگس میوه از برنامه‌های اجرایی در راستای پدافند غیرعامل در سیمرغ است.
مجید جعفری امروز در این بار اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی در هفته پدافند غیرعامل توسط اداره جهاد کشاورزی شهرستان اجرا شد.

رئیس اداره جهاد کشاورزی سیمرغ با اشاره به اینکه مانور مقابله با آفت‌های محصولات زراعی و باغی با محوریت ردیابی و مبارزه با مگس میوه از برنامه‌های اجرایی در راستای پدافند غیرعامل در سیمرغ است، تصریح کرد: در این مانور ۳ اکیپ با حضور کارشناسان اداره جهاد کشاورزی شهرستان و مرکز جهاد کشاورزی کیاکلا به همراه باغداران پیشرو در سطح باغات روستاهای این شهرستان برگزار شد.
وی ادامه داد: دوره آموزشی پدافند غیرعامل در حوزه کشاورزی ویژه کشاورزان شهرستان با حضور ۵۰ نفر از کشاورزان شهرستان در مرکز جهاد کشاورزش کیاکلا برگزار شد که از دیگر برنامه‌های جهاد کشاورزی در این هفته بوده است.
جعفری در پایان با اشاره به اینکه دوره آموزشی پدافند غیرعامل در حوزه آفات کشاورزی ویژه کارشناسان مرکز و مدیریت جهاد کشاورزی از دیگر برنامه‌های اجرایی بوده است، تصریح کرد: این برنامه با حضور دکتر صافی محقق مرکز تحقیقات کشاورزی مازندران در مرکز جهاد کشاورزی کیاکلا برگزار شد.

 

پدافند غیرعامل

پدافند غیرعامل - مگس میوه

 

لینک کوتاه خبر: https://goo.gl/KIe15o

خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای قرنطینه داخلی۵ پست قرنطینه ای در زمان جابجایی نهال در خروجی های استان دایر شده است. به گزارش روابط ...
به گزارش ایانا به نقل از اطلاع رسانی وزارت جهادکشاورزی، اکرم اسدی سرپرست گروه پدافند غیرعامل سازمان حفظ نباتات در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام این مطلب افزود: یکی از سیاست های ...
  • آخرین مطالب

  • برچسب ها