جمعه, ۱۲ آذر ۱۴۰۰
»   اخبار, اخبار ایران, مازندران  »   33 فروشگاه سموم نباتی در ساری پایش شد/ معرفی 14 واحد متخلف به تعزیرات
۱ آذر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۲۳

۳۳ فروشگاه سموم نباتی در ساری پایش شد/ معرفی ۱۴ واحد متخلف به تعزیرات

مدیر جهاد کشاورزی ساری با اشاره به بازدید از 33 فروشگاه نهاده های کشاورزی، گفت: 14 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

مدیر جهاد کشاورزی ساری با اشاره به بازدید از ۳۳ فروشگاه نهاده های کشاورزی، گفت: ۱۴ واحد متخلف به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.

رضا پورفلاح اظهار کرد: طرح ویژه نظارت بر فروشگاه های عرضه کننده نهاده های کشاورزی در شهرستان ساری همزمان در سراسر کشور در ماه جاری تشدید شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری تصریح کرد: در این گشت ها، نماینده فرمانداری، صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات و این مدیریت حضور دارند و بر عدم گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی، عدم توزیع کود قاچاق، حذفی و تاریخ گذشته نظارت دارند.

وی بیان کرد: در این شهرستان ۱۹۵ فروشگاه عرضه سموم نباتی وجود دارد که کارشناسان در آبان ماه ۳۳ واحد را مورد پایش قرار دادند.

این مسوول با بیان اینکه عدم فروش سم قاچاق و تقلبی از شرایط اساسی است که فروشگاه های سموم کشاورزی باید رعایت کنند و عدم رعایت هریک از این موارد منجر به جلوگیری از فعالیت این فروشگاه ها می شود، اضافه کرد: ۱۴ واحد متخلف به دلیل عدم درج قیمت، گرانفروشی و کود تقویتی تاریخ گذشته به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.

پورفلاح از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد تخلف، از طریق شماره ۱۲۴ یا به مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها اطلاع رسانی کنند.

مطالب مرتبط

همزمان با هفته پدافند غیرعامل مانور مقابله با عرضه سموم تقلبی و غیرمجاز در کرمان آغاز شد. به گفته خانم کامیاب مسول حفظ نباتات جهاد کشاورزی شهرستان کرمان، این مانور ...
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: در بازدید از 15 فروشگاه سموم نباتی در ساری، یک واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جهاد کشاورزی ...
مدیر جهادکشاورزی شهرستان عنبرآباد گفت: ۷ فروشگاه متخلف عرضه لوازم و سموم کشاورزی در این شهرستان با دستور قضایی پلمپ شد. به نقل از روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان عنبرآباد، ...
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: کشاورزان ابتدا نسخه را از کلینیک های گیاهپزشکی تهیه و سپس نسبت به خرید سم از فروشگاه های مجاز اقدام کنند. به نقل از پایگاه ...
0 Comments

No Comment.

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها