یکشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
»   اخبار, اخبار ایران, ایران, داخلی, رویداد ها, همایش ها و کنفرانس ها  »   برگزاری دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران به شهریور 1401 موکول شد
26 دی 1400 , ساعت 16:28

برگزاری دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران به شهریور ۱۴۰۱ موکول شد

دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران که قرار بود در روزهای 13 و 14 بهمن ماه سال جاری برگزار گردد به سال 1401 موکول گردید.

دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران که قرار بود در روزهای ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه سال جاری برگزار گردد به سال ۱۴۰۱ موکول گردید.

به گزارش پایگاه خبری گیاه پزشکی ایران، بر اساس توافق به عمل آمده بین برگزارکنندگان دو کنگره، مقرر گردیده تا دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی با بیست و چهارمین کنگره گیاه پزشکی ایران ادغام و بطور همزمان در فاصله ۱۲ تا ۱۵ شهریور سال ۱۴۰۱ در موسسه تحقیقات گیاه پزشکی در تهران برگزار گردند.

بیست و چهارمین کنگره گیاه پزشکی ایران قرار بود در شهریور ۱۴۰۰ برگزار گردد که به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماری کووید ۱۹ و با هدف برگزاری کنگره بصورت حضوری، به شهریور سال ۱۴۰۱ منتقل گردید.

مهلت ارسال مقالات به کنگره گیاه پزشکی ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ است و مقرر شده تا پوستر مشترک دو کنگره در آینده نزدیک منتشر گردد.

گفتنی است نخستین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران در شهریور ماه ۱۳۹۸ در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار گردید.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به وبسایت کنگره به نشانی http://2ippc.areeo.ac.ir مراجعه نمایند.

.

عکس، از راست به چپ:
دکتر محمدرضا رضاپناه، رییس اتحادیه انجمن های علوم گیاه پزشکی ایران
دکتر احمد خیری، رییس بیست و چهارمین کنگره گیاه پزشکی ایران
دکتر حسین جعفری رییس دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران
دکتر جعفر ارشاد، پیشکسوت گیاه پزشکی

.

دومین کنگره بیماری شناسی گیاهی ایران

مطالب مرتبط

بیست و چهارمین کنگره گیاهپزشکی ایران از 12 تا 15 شهریور ماه 1401 در موسسه تحقیقات گیاهپزشکی کشور واقع در تهران برگزار خواهد شد. مهلت ارسال چکیده مقالات تا پایان ...
. بیست و چهارمین کنگره گیاه پزشکی ایران که موعد برگزاری آن سال 1399 بود و به علت پاندمی کروناویروس به شهریور ماه سال جاری منتقل ...
0 Comments

No Comment.

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها