شنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
»   اخبار, اخبار ایران, ایران  »   نشست سازمان حفظ نباتات و شرکت BASF و کمپانی Lamberti
23 دی 1395 , ساعت 9:29

نشست سازمان حفظ نباتات و شرکت BASF و کمپانی Lamberti

نشست مشترک سازمان حفظ نباتات با نمایندگان شرکت BASF و کمپانی Lamberti تولید و عرضه کننده ادجونت ها در روز چهرشنبه ۲۲ دی ماه در محل سازمان حفظ نباتات کشور برگزار شد.
به گزارش گیاهپزشکی ایران (ippn.ir) و به نقل از روابط عمومی سازمان حفظ نباتات کشور در این نشست که به منظور بررسی شرایط و ضوابط ثبت مواد افزودنی و ادجونت ها انجام گرفت، آقای مهندس ابطالی معاون حفظ نباتات سازمان سیاست ها و برنامه های سازمان در خصوص ثبت و موارد مصرف مواد افزودنی (ادجونت ها) را برای نمایندگان دو شرکت BASF و Lamberti بیان کرد.
در این نشست مقررگردید کمپانی های مزبور ضوابط و شرایط ثبت این مواد در کشورهای مختلف دنیا از جمله امریکا، اروپا، فرانسه، هند و چین و برنامه های خود برای تدارک انواع مختلف ادجونت را ظرف حداکثر یک ماه آینده به سازمان ارائه نمایند.
گفتنی است، موارد عمده مصرف ادجونت ها شامل موارد زیر می شود:
۱- بهبود دهنده های فرمولاسیون های آفتکش ها
۲- افزایش کارایی آفتکش های مصرفی از طریق نفوذ بهتر، جلوگیری از تصعید سریع آفتکش، جلوگیری از فرار سم از روی برگ، اصلاح آب مصرفی برای محلولپاشی
۳- کاهش مصرف آفتکش ها و سلامت جامعه و محیط زیست
۴- افزایش سازگاری بیشتر در اختلاط بین چند آفتکش در هنگام مصرف

ابطالی

نشست ادجوانت ها

 

لینک کوتاه خبر: https://goo.gl/TTWpxK

مطالب مرتبط

سمینار یکروزه کاربرد مواد افزودنی و ادجوانت ها به مناسبت روز جهانی بدون سم روز شنبه در محل سازمان حفظ نباتات کشور و با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ...
No Thoughts on نشست سازمان حفظ نباتات و شرکت BASF و کمپانی Lamberti

Leave A Comment

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها