رونمایی از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها
رونمایی از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها

در مراسمی در صبح روز سه شنبه ۲۸ بهمن در محل سازمان حفظ نباتات کشور از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها رونمایی شد. سعیده نوربخش مدیر کل دفتر آفت کش های این سازمان در حاشیه مراسم در مصاحبه ای در خصوص رونمایی از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها اظهار داشت: سازمان حفظ نباتات […]

در مراسمی در صبح روز سه شنبه ۲۸ بهمن در محل سازمان حفظ نباتات کشور از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها رونمایی شد.

سعیده نوربخش مدیر کل دفتر آفت کش های این سازمان در حاشیه مراسم در مصاحبه ای در خصوص رونمایی از سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها اظهار داشت: سازمان حفظ نباتات در راستای ماموریت سازمانی خود در حوزه برنامه ریزی، سیاست گذاری و نظارت بر ورود و تولید آفت کش های کشاورزی در سطح کشور و بهره مندی از توان بالقوه فن آوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به طراحی و راه اندازی و استقرار سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها نموده است.

وی در خصوص اهداف راه اندازی سامانه مذکور گفت: نظارت دقیق بر فرآیند تأمین و توزیع آفت کش ها با محوریت تسهیل امور، سرعت کار، دقت و شفافیت اطلاعات هدف اصلی راه اندازی سامانه مذکور بوده است .

سامانه جامع مانیتورینگ آفت کش ها بستری فراهم شده در زمینه پایش آفت کش ها از مرحله نیاز سنجی از استانها، تدارک، تأمین و توزیع هدفمند تا مرحله عرضه به بهره بردار با رویکرد هوشمندسازی و برقراری ارتباطات الکترونیک با سایر سامانه های کشور است.

نشانی اینترنتی این سامانه آنلاین monitoring.ppo.ir است.

.