دوشنبه, ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
»   جهان  »   استفاده از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز در آمریکا + فیلم
11 تیر 1402 , ساعت 9:43

استفاده از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز در آمریکا + فیلم

مقامات یک پارک در شهر سان آنتونیو در آمریکا از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز استفاده می‌کنند.

مقامات یک پارک در شهر سان آنتونیو در آمریکا از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز استفاده می‌کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، بز‌ها با آمدن به این پارک شروع به چرا و از بین بردن علف‌های هرز می‌کنند.

مسئول پارک: ما به دلایل مختلف از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز استفاده می‌کنیم. ما در اینجا از ۱۵۰ راس بز استفاده می‌کنیم. با این اقدام به محیط زیست آسیبی وارد نمی‌شود.
هدف از این کار از بین بردن علف‌های هرز است. این علف‌ها مقادیر زیادی آب برای رشد خود مصرف می‌کنند. با از بین رفتن آن‌ها این آب به درختان کاج در منطقه می‌رسد.

مسئول پارک: شرکت ما نمی‌خواهد که این بز‌ها را به کشتارگاه ببرد. ما به آن‌ها نیاز داریم و آن‌ها را برای از بین بردن علف‌های هرز به پارک‌های مختلف می‌بریم. ما برای پرورش نسل بعدی به آن‌ها نیاز داریم.

بازدید کننده: استفاده از بز‌ها در اینجا برای از بین بردن علف‌های هرز یک اقدام در جهت حفاظت از محیط زیست است. این روش نسبت به استفاده از دستگاه‌های علف چین و همچنین استفاده از سم برای از بین بردن علف‌ها ایمن‌تر است. ما نزدیک رودخانه هستیم و این مواد سمی می‌تواند بر روی رودخانه اثر منفی داشته باشد و آن را آلوده کند. علاوه بر این ما می‌توانیم بز‌ها را ببینیم و از این کار لذت ببریم.

بازدید کننده: من همیشه در اینجا پیاده روی می‌کنم و می‌دوم. من همراه سگ خود در اینجا قدم می‌زنم. از اینکه اینجا پاکسازی شده است، بسیار خوشحالم.

مطالب مرتبط

مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: دو هزار لیتر سم علفکش پاراکوات قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد. سید اسماعیل علوی گفت: برای مبارزه با قاچاق کالا دو هزار ...
سازمان حفظ نباتات کشور در مورد مصرف یک قلم علف کش موسوم به توفوردی + ام ث پ آ ٪67.5 SL ساخت کشور هند و وارداتی شرکت کیمیا سبز شرق به کشاورزان هشدار ...
دفترآفت کش های سازمان حفظ نباتات کشور در اطلاعیه ای ممنوعیت عرضه و مصرف علف کش پاراکوات دی کلراید از ابتدای سال 1402 را اعلام کرد. در این اطلاعیه که ...
محققان دانشکده پزشکی دانشگاه لوییزیانا درباره تاثیرات منفی تماس با مواد شیمیایی دفع آفات و علف‌کش گلیفوزیت (گلایفوسیت) در دوره بارداری هشدار داده‌اند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در ...
No Thoughts on استفاده از بز‌ها برای از بین بردن علف‌های هرز در آمریکا + فیلم

Leave A Comment

  • آخرین مطالب

  • برچسب ها

  • <div id="div_eRasanehTrustseal_82516"></div>
    <script src="https://trustseal.e-rasaneh.ir/trustseal.js"></script>
    <script>eRasaneh_Trustseal(82516, true);</script>