توقیف ۳۱۳ لیتر سم کشاورزی تاریخ مصرف گذشته در نطنز
توقیف ۳۱۳ لیتر سم کشاورزی تاریخ مصرف گذشته در نطنز

مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: ۳۱۳ لیتر سم های تاریخ مصرف گذشته کشاورزی در واحدهای سم فروشی این شهرستان کشف و توقیف شد. عبدالرضا مهدی بادی روز یکشنبه  اظهار کرد: این مقدار سم در بازرسی از این واحدها توسط گروهی از بازرسان اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان و کارکنان اداره تعزیرات حکومتی نطنز کشف […]

مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: ۳۱۳ لیتر سم های تاریخ مصرف گذشته کشاورزی در واحدهای سم فروشی این شهرستان کشف و توقیف شد.

عبدالرضا مهدی بادی روز یکشنبه  اظهار کرد: این مقدار سم در بازرسی از این واحدها توسط گروهی از بازرسان اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان و کارکنان اداره تعزیرات حکومتی نطنز کشف و جمع آوری شد.
وی با اشاره به این که استفاده از سم های شیمیایی نقش بسزایی در امنیت غذایی جامعه و سلامت بهره‎ برداران بخش کشاورزی دارد، افزود: جهاد کشاورزی نطنز با همکاری اداره تعزیرات حکومتی نسبت به نظارت و ساماندهی واحد های صنفی فروش محصولات کشاورزی و سموم اقدام کرده است.
وی به کشاورزان توصیه کرد با مشورت کارشناسان متخصص کشاورزی نسبت به استفاده از سم های مجاز اقدام کرده و از خرید هرگونه سم های تقلبی، قاچاق و یا خارج از فهرست سم های مجاز کشور، خوداری کنند.
مهدی بادی خاطرنشان کرد: فروشگاه‎ ها نیز باید سم های مجاز را مطابق فهرست سم های مجاز کشور با ثبت مشخصات خریدار در دفاتر مربوطه عرضه کنند، چون در صورت مشاهده هرگونه تخلف، برابر مقررات قانون با متخلفان برخورد می‎شود.
مدیر جهاد کشاورزی نطنز انتشار خبر مربوط به کشف و توقیف سم های کشاورزی قاچاق متعلق به رژیم صهیونیستی در نطنز را بطور قوی تکذیب کرد.

لینک کوتاه خبر: https://goo.gl/o7lq0J